
Диски MastAK DVD+R DL "Limited Edition" ( Bulk25)
554 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 306081
+380 (95) 729-87-66
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Емкость: | 8,5GB |
| Скорость: | x8 |
| Діаметр: | 120мм |
| Матеріал: | Полікарбонат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Кількість поверхонь | 1-сторонній |
| Кількість шарів | 2 |
| Об`єм | 8.5 GB |
| Розмір | Стандарний |
| Швидкість читання | 8 х |
| Тип | DVD+R |
| Тип упаковки | Bulk (упаковка без шпинделя) |
- Ціна: 554 ₴/упаковка


