
Блок живлення MastAK 12v 30A
2 070 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 232086
+380 (95) 729-87-66
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення MastAK 12v 30A — практичний товар для ремонту, заміни, комплектації або щоденного використання. Цей товар підійде тим, кому важливі зрозумілі характеристики та сумісність і підходить для дому, офісу, магазину, майстерні, сервісного центру або складу.
Основні характеристики: 30A, 12v. зручний для обслуговування техніки, складу, магазину й сервісного центру. Перед замовленням перевірте ключові параметри, розміри, сумісність і призначення товару, щоб товар точно підійшов до вашого обладнання.
- актуальне рішення для Prom.ua, роздрібного продажу та сервісного застосування;
- підходить для заміни, ремонту, складання або розширення комплекту;
- перед купівлею порівняйте параметри в назві з вимогами вашого пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вихідна напруга | 10 В |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Mastak |
| Гарантійний термін | 1 |
| Додатковий акумулятор | False |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 070 ₴




