
Світлодіодна лампа Videx VL-MR16-07534 (7W LED MR16 220V 4100K 700Лм)
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 371054
+380 (95) 729-87-66
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
(7W LED MR16 220V 4100K 700Лм)
Модель : MR16
Потужність: 7W
Аналог лампи розжарювання: 75W
Світловий потік: 700Lm
Температура світла: 4100k
Тип цоколя: GU5.3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | GU5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 100 лм |
- Ціна: 315 ₴



