
HP 19V4,74A 7,4*5,0 w pin (HP) {o0o}90W
1 935 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7221130026
+380 (95) 729-87-66
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій до ноутбуків HP з вихідними параметрами 19V4,74A 7,4*5,0 w pin (HP) {o0o}90W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
- Ціна: 1 935 ₴

