
Зарядний пристрій YZ900 для акумулятора lifepo4 4s 14.6v 30A
4 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26407453
Зарядний пристрій Power Charger YZ900 14.6 V 30 A призначений для заряджання акумуляторів LiFePO4 (літій-железо-фосфатних акумуляторів) за допомогою клем «крокодил».
І оновлений опис:
Зарядний пристрій Power Charger YZ900 14.6 V 30 A для акумуляторів LiFePO4 з клемами «крокодил» та європейською вилкою
Потужний мережевий зарядний пристрій Power Charger YZ900 призначене для заряджання LiFePO4 акумуляторів. Завдяки вихідним параметрам 14.6V / 30A, пристрій підходить для ефективного заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей зі зручним під'єднанням через клеми «крокодил».
Модель обладнана європейською мережевою вилкою, тому легко під'єднується до стандартної розетки 220V. Міцний металевий корпус із ребрами охолодження сприяє гарному тепловідведенню та стабільній роботі пристрою.
Для зручності використання передбачена світлодіодна індикація стану:
червоне світло — йде заряджання,
зелене світло — зарядка завершена..
Основні характеристики:
- Модель: YZ900
- Призначення: заряджання акумуляторів LiFePO4
- Вхідна напруга: 110–240V AC
- Частота: 50/60Hz
- Вхідний струм: 8.0A
- Вихідна напруга: 14.6V
- Вихідний струм: 30A
- Під'єднання до акумулятора: клеми «крокодил»
- Під'єднання до мережі: європейська вилка
- Ступінь захисту: IP30
Важливо: пристрій не треба використовувати та зберігати у вологому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Напруга зарядки | 14.6 В |
| Струм заряду | 30 А |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Номінальна потужність | 880 Вт |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Захист від перезаряду, Автоматичне відключення, Захист від перепадів напруги |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1.5 кг |
- Ціна: 4 490 ₴






