
Зарядний пристрій Toshiba 15V 6A 6,3*3,0 90W
720 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 232160
+380 (95) 729-87-66
VodafoneУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики: 15V, 90W, 6A, 6,3*3,0, 6,0*3,0. підходить для планової заміни, ремонту та доукомплектації. Перед замовленням звірте вихідну напругу, струм, роз'єм, полярність і сумісність з акумулятором або пристроєм, щоб товар точно підійшов до вашого обладнання.
Додаткова інформація про товар: Toshiba 15V 6A 6,0*3,0 90W.
- актуальне рішення для Prom.ua, роздрібного продажу та сервісного застосування;
- підходить для заміни, ремонту, складання або розширення комплекту;
- перед купівлею порівняйте параметри в назві з вимогами вашого пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
- Ціна: 720 ₴



