Корзина
203 отзыва

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день ( 5.08.19 )

+38(095)729-87-66
+380957298766
Интернет-магазин "Батарейка"
Корзина
Реле часу РЧ-506 220В 8-ми функційне

Реле часу РЧ-506 220В 8-ми функційне

1 228 грн.

  • В наличии
+380957298766
Vodafone
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Реле часу РЧ-506 220В 8-ми функційнеРеле часу РЧ-506 220В 8-ми функційне
1 228 грн.
В наличии
Купить
+380957298766
Vodafone
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Реле часу призначене для передачі команд з одного електричного кола в друге коло з визначеною, наперед встановленою затримкою.

 

Реле часу багатофункційне РЧ-506 8-ми функційне

Технічні характеристики:
напруга живлення 220 В, 50 Гц
максимальний струм навантаження 16 А
регульований поріг спрацювання 2 – 1000 лк
гістерезис близько 15 лк
затримка спрацювання ввімкнення 5 с
затримка спрацювання вимкнення 10 с
споживана потужність 0,8 Вт
приєднання проводів затискачі гвинтові 2,5 мм2
витривалість контактів 105 вмикань
робоча температура від -25°С до +50°С
ступінь захисту пристрою IP40
ступінь захисту зонду IP65
габаритні розміри 1 модуль типу S (17,5 мм)
монтаж пристрою на DIN-рейку 35 мм

Схема підключення:*Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж подані в технічних характеристиках (24 В, 48 В, 110 В тощо).Встановлення часового діапазону та робочого режиму реле полягає у встановленні відповідної комбінації перемикачів (чорне поле на схемі означає положення перемикача). 
Положення перемикача часового діапазону:
ВКЛ при ввімкненому живленні викликає постійну роботу реле у визначеному режимі.
ВИКЛ при ввімкненому живленні вимикає реле (робочі режими не реалізуються).


Функція A (симулятор присутності) – в момент подання сигналу СТАРТ пристрій випадково вмикає і вимикає вихідне реле на час від 20 с до 20 хв. Першою операцією завжди є замикання контактів вихідного реле. Після припинення сигналу СТАРТ пристрій припиняє роботу реле у вимкненому стані. Не залежить від встановленої витримки часу. Функція E – генерування імпульсу тривалістю t в момент подання сигналу СТАРТ, в процесі відліку часу імпульсу пристрій не реагує на сигнали СТАРТ.
Функція B – бістабільне реле зі сходовим автоматом. Одне натискання кнопки СТАРТ призводить до замикання контактів реле на час, встановлений регулятором. Наступний імпульс СТАРТ в межах встановленого часу вимикає реле. Два послідовні імпульси СТАРТ з часом, меншим ніж 1 с замикає контакти реле на постійно. Наступний імпульс вимикає реле. Функція F – генерування імпульсу тривалістю t в момент припинення сигналу СТАРТ, в процесі відліку часу імпульсу пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
Функція С (циклічна) – діє протягом тривалості сигналу СТАРТ, починається із стану ввімкнення. З моменту припинення сигналу СТАРТ робота реле переривається. Функція G – затримка вимкнення з можливістю продовження її тривалості. У момент появи імпульсу СТАРТ вимикається навантаження, а у момент його припинення починається відлік часу витримки. Якщо наступний імпульс СТАРТ подається, коли навантаженя ще ввімкнене, то цикл продовжується на час t з моменту припинення імпульсу СТАРТ.
Функція D – увімкнення навантаження з затримкою після сигналу СТАРТ. Протягом часу, коли контакти вихідного реле є замкнені, черговий імпульс СТАРТ вимикає реле. Наступний імпульс СТАРТ розпочинає новий відлік часу до замикання контактів реле. Запуск нового відліку часу буде можливий, якщо пауза між послідовними сигналами СТАРТ не менша 0,5 с. Функція H – затримка під час ввімкнення і під час вимкнення з можливістю продовження її тривалості. Якщо сигнал СТАРТ подається менше ніж 45 с, то пристрій його ігнорує, якщо більше, то по закінченні його реле вмикається, а відлік часу затримки починається в момент припинення сигналу СТАРТ. Якщо в процесі відліку часу затримки з`явиться черговий імпульс СТАРТ, то у момент припинення його відлік часу починається з початку. Наприклад, для систем вентиляції: короткочасне ввімкнення освітлення не задіює вентилятора якщо процес ввімкнення менше 45 с, а якщо більше, то задіює.
 

 

Основные
Производитель  Електросвіт
Страна производительУкраина
  • Цена: 1 228 грн.