
Реле часу РЧ-406 220В 10А в монтажній коробці 1-15хв
1 215 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 402017
Реле часу призначене для передачі команд з одного електричного кола в друге коло з визначеною, наперед встановленою затримкою.
Призначення: реле часу з відліком після вимкнення призначені для підтримування увімкненими електричних пристроїв протягом встановленого часу після вимкнення напруги керування. Наприклад: вентилятор у ванній кімнаті вмикається разом з освітленням. Після вимкнення освітлення реле підтримує роботу вентилятора протягом встановленого часу.
Дія: подача напруги керування S на реле викликає замикання контактів, що вмикають напругу R яка живить керований електропристрій. Після пропадання напруги керування реле підтримує напругу живлення керованого електропристрою протягом часу t встановленого потенціометром. По закінченню часу t пристрій буде вимкнений автоматично. Напруга керування S подана протягом часу t спричинить його відлік спочатку.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| групи вихідних контактів | 1 вільно розімкнена |
| струм імпульсу керування максимальний | 300 мА |
| витримка часу | від 1 до 15 хв |
| споживана потужність | 0,56 Вт |
| приєднання проводів | 4 проводи 1 мм2 довж. 10 см |
| витривалість контактів | 105 вмикань |
| робоча температура | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту пристрою | IP40 |
| габаритні розміри | d=55 мм, h=13 мм |
| монтаж пристрою | в монтажній коробці d=60 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Електросвіт |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 1 215 ₴


