Распродажа


Реле импульсные РБ-413
1 665 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 402012
+380 (95) 729-87-66
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електронне імпульсне реле РБ-413 дає можливість вмикати освітлення або інше обладнання з кількох різних точок.
Призначення: електронне імпульсне реле РБ-413 дає можливість вмикати освітлення або інше обладнання з кількох різних точок за допомогою з’єднаних паралельно однопозиційних вимикачів кола керування.
Дія: отримавши імпульс кола керування, реле замикає кероване електричне коло з під`єднаним до нього електроприймачем. Кероване електричне коло розмикається після наступного імпульсу кола керування або після закінчення встановленої витримки часу. Подвійний електричний імпульс кола керування за час менше 1 с викликає постійне замикання контактів реле аж до подання наступного імпульсу, що розімкне контакти.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| максимальний струм керуючого імпульсу | 1 мА |
| затримка спрацювання | 0,1 – 0,2 с |
| затримка часу вимкнення | від 1 до 12 хв |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| робоча температура | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 вмикань |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження: РБ-413 може працювати з однопозиційними вимикачами з неоновою підсвіткою.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Електросвіт |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 1 665 ₴



